MX Player Pro Android Apk Ücretsiz

haydarev_aze

New member
Katılım
6 Kas 2023
Mesajlar
8
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Popüler MX Player’ın ek özelliklere sahip Pro versiyonu.

MX Player Pro hakkında daha fazla bilgi​

MX Player, önceden yüklenmiş oynatıcıların yanı sıra Android için en yaygın kullanılan film ve MPEG4 oynatıcıdır. Oynatıcı, Android cihazda film izlerken kullanıcılarına daha fazla kontrol ve özellik sunuyor. Basitçe söylemek gerekirse bu video oynatıcı, VLC veya mevcut diğer video oynatıcılarla karşılaştırıldığında daha fazla esneklik sunar.
APK dosyasını kullanarak güncelleme yapmak için MX Pro aboneliği satın almanız gerektiğini lütfen unutmayın. MX’İN REKLAMSIZ SÜRÜMÜ. MX Player’ın özellikleri arasında Donanım hızlandırma, Çok Çekirdekli Kod Çözme, Altyazı hareketleri ve çok daha fazlası yer alır.
Satın almak istemiyorsanız yine de MX Player’ın standart sürümünü alabilirsiniz . Play Store’da ve web sitemizde ücretsiz olarak mevcuttur. Varsayılan Video Oynatıcı uygulamasının yapabileceği her şeyi yapabilir. Ayrıca kullanışlı olan birçok ek özellik ile birlikte gelir ve reklamsız bir sürümdür.
MX Player Pro neredeyse tüm popüler codec ve video formatlarını (AVI, DIVX, FLV, MKV, MOV, MP4, MPEG, WEBM, WMV, XVID ve daha fazlasını) destekler. Desteklenmeyen bir dosyayı oynatmaya çalışırsanız, MX Player sizden, büyük olasılıkla sorunu çözecek ek bir ücretsiz codec paketi yüklemenizi isteyecektir.

Altyazılı Filmleri Cep Telefonunuzda Oynatın​

MX Player Pro ayrıca altyazılar için mükemmel desteğe sahiptir. Yalnızca birden fazla altyazı parçasını, metin stilini ve metin renklendirmesini yönetmekle kalmaz, aynı zamanda bir düzineden fazla farklı altyazı formatını da okuyabilir: SSA, SMI, SRT, SUB, IDX, MPL, TXT ve daha fazlası.
Ayrıca metin boyutunu yakınlaştırmak, metni ekranda hareket ettirmek ve hatta videoyla senkronizasyonunun bozulması durumunda ileri/geri atlamak için de hareketleri kullanabilirsiniz. Bu, izlerken gezinmeyi ve oynamayı çok kolaylaştırır.

MX Player Pro’nun Diğer Önemli Özellikleri​

Ağ akışının oynatılması. MX Player, doğrudan URL’ye sahip olduğunuz sürece bulut depolama gibi internet üzerinden video dosyalarını yayınlayabilir. Çok fazla karmaşık hile olmadan YouTube gibi sitelerden yayın yapılamaz (yalnızca YouTube uygulamasını kullanabildiğinizde bu çabaya değmez ).
Oynatma devamı. Uygulamayı kapatırsanız veya videonun ortasında oynatmayı durdurursanız ve daha sonra uygulamaya geri dönerseniz, MX Player en son kaldığı yerden devam edebilir veya baştan başlayabilir. Size hangisini tercih ettiğinizi soracaktır.
Arka planda ses çalma. Bu ayarı etkinleştirdiğinizde MX Player, uygulamayı simge durumuna küçültüp başka bir şeye geçseniz bile videonuzu oynatmaya devam edecek ve bir kısa mesaja yanıt verirken veya web’de bir şeye bakarken bile dinlemenize olanak tanıyacaktır.
Çocuk Kilidi modu. Uygulamayı simge durumuna küçültmeyi imkansız hale getirir; bu, çocuklarınız için video oynatmak istediğinizde harikadır ancak onların diğer uygulamaları açmasını, arama yapmasını vb. engeller.
 
Üst